cena tabletek climax control ?

W sumie to jestem nawet zdecydowany na to żeby kupic sobie te tabletki climax control. Zastanawiam się tylko nad tym czy może cena tych tabletek gdzies nie jest trochę nizsza, jakies apteki czy cos takiego? Byłem na stronie producenta to jak na moją kieszeń 149zł za opakowanie to trochę dużo. Jest gdzie taniej?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Odpowiedzi:

  1. Z tego co ja się w ogoleorientuje to raczej nie kupisz tego w zadnych aptekach i tym podobnych sklepach, gdzie na stronie producenta jest info, ze sprzedają to tylko u siebie i tyle. Natomiast jeśli chodzi o cene, to racze nawet jeśli znajdziesz w aptece to zapewne będzie drożej bo skoro u producenta tyle kosztuje, a apteka będzie posrenicczyc to musi zarobić.

    Odpowiedz
  2. Nie no nie ma w aptekach. Szukałem kiedyś, ale nie ma co kombinować. Może na necie w sklepach gdzies znajdziesz taniej bo ja raz widziałem, ale nie polecam.Cena cos była dziwnie niska, a do tego opakowanie nie do końca wydawalo mi się takie samo. Ja tam bym nie ryzykowal kupowania podróbek. Na zdrowiu to racze nie ma co oszczedzac.

    Odpowiedz
  3. U producenta możesz kupic taniej te opakowania bo to i tak musisz brac minimu 4 iechy to weź sobie taki zestaw na pol roku bo kupujesz 6 paczek, a płacisz za 3 to wychodzi dużo taniej. Jak nie masz kasy teraz to sobie odluz bo faktycznie lepiej kupic na tym climaxcontrol.pl bo masz pewność ze oeryginal i jest bezpieczny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz