po jakim czasie działa climax control ?

Orientuje się może ktoś ile czasu trzeba czekac na to żeby ten climax control zaczał w ogóle działać?Zaczynam już drugi tyzien tej kuracji i kurde absolutnie nic się nie dzieje…mam nadzieje ze to nie jest jakas lipa?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Odpowiedzi:

  1. Nie denerwuj się, u mnie zaczęło dzialac już po 4 dniach, ale nawet na stronie producenta jest info, ze czasem można czekac dużo dluzej. Wedlug mnie to dlatego, ze srodek jest naturalny, wiec wszystko pewnie zależy od tego jak twój organizm to przyswaja. W moim przypadku jestem zadowolony z efektów, także poczekaj jeszcze trochę.

    Odpowiedz
  2. No to u mnie dopiero po dwóch tygodniach zaczęło się coś dziać. Tez już wieszałem na tym wszystkie okoliczne psy, ale teraz się okazuje ze jednak warto było poczekać nbo działa, Nie poddawaj się bo mysle ze za jakiś czas zobaczysz efekty.

    Odpowiedz
  3. U mnie niestety długo zaczynało się cos dziac w ogole, ale teraz po długim czasie nadal szału nie ma. Ta erekcja no jest mocniejsza, ale to trochę za dużo kasy jak na cos takiego. Z drugiej jednak strony jestem zadowolony tego, ze po tym mam wieksza ochote na seks. Nie wiem jak u was. Moc działania pewnie zależy fajktycznie od organizmu i tyle.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz