jak kupić climax control ?

W jakiś sposób można w ogole sobie kupić ten climax control? Chyba po raz opierwszy daem się namowic reklamom i opinuom z neta, ale mój zapał zaraz minie bo kurde nigdzie w sklepach tego nie ma…o co tou biega bo nie kumam, niby reklamują a kupić się nie da czy jak?

Odpowiedzi:

  1. Da się, tylko musisz to sobie zamówić przez neta na stronie producenta, to chyba było climaxcontrol.pl. Kiedys tez tam zamawiałem, a ze kupiłem sobie zestaw na pol roku to już dwwno ich nie odwiedzialem. Niestety nie wiem czy gdzies stacjonralnie w sklepie można to kupci, nie szuakalem specjalnie, ale przez neta to chyba najwygodniej jest.

    Odpowiedz
  2. Kiedys mi się rzuciło w oczy gdzieś na tej stronie, ze oni tam pisza ze nie sprzedają tego nigdzie poza ta swoja strona, wiec wynika z tego, ze faktycznie ta strona producenta to jedyne miejsce. Ja tez nigdy nie szukałem tylko od razu tam trafiłem, ale mowie ci co czytałem kiedyś na ich stronie, to chyba w tym dziale faq było.

    Odpowiedz
  3. Myśle, ze nie masz co szukac po sklepach i aptekach bo ja tez się kiedyś nalatałem i wydaje mi się ze szkoda twojego czasu. Ja nie znalazłem i potem na necie wszedłem na strone producenta i tam zamowilem. Nie wiem, może ktoś gdzies widział, ale wiem tyle ze jak kupisz tutaj to chociaż masz pewność ze to oryginal.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz