climax control w uk ?

Słuchajcie bo jest taka sprawa. Chce sobie kupić ten climax control, ale mieszkam w UK i nie wiem czy oni to do mnie wyslą czy wysyłka jest tylko na terenie Polski. Wie ktoś może albo już kupował ten climax control w innym kraju niż Polska?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Odpowiedzi:

  1. Wiesz co, zobacz sobie ze ta strona producenta jest dostepna w wielu wersjach językowych. Wynika z tego, że oni to wysyłają do każdefgo kraju, ale może się myle. Ja kupowałem w sumie w Polsce także specjalnie się nad tym nie zastanawiałem.

    Odpowiedz
  2. Jak weźmiesz sobie na climaxcontrol.pl te zakladke zamów teraz to tam gdzie podajesz swoje dane do wysylki masz takie rozwijane okienko z państwami. Jest tam tego od groma i wielka brytania widziałem ze tez jest na tej liscie. Wiem jeszcze tyle, ze wysylka zawsze kosztuje 20zł, niezależnie gdzie wysyłasz, takz,e mysle ze możesz spokojnie kupować.

    Odpowiedz
  3. Jest tylko jedno ale bo zobaczyłem to jak przypadkowo wybrałem tam inny kraj niż Polska, przy tym zamówieniu. Jak wysyłka jest za granice to zostaje tylko ta opcja przepłaty, wiec wynika z ego ze nie możesz wtedy sobie wziąć za pobraniem tylko płacisz z góry, ale wysyłka faktycznie kosztuje tez 20zł normalnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz