feromony pheromax oxytocin – opinie

Słuchajcie, mam takie pytanie odnośnie feromonów. Kilka osob mi polacalo takie feromon pheromax, ze podobno ostro dzialaja jeśli chodzi o podryw kobitek, ale teraz jak wszedłem na strone feromony.pl to zoabczylem ze jest tez jakas wersja tego z dopiskiem oxytocin i nie jest duza drozsza. Nie mogę znalexc opinii o tym, stosowal ktoś i wie ze warto bo naprawdę kilam złotych więcej kosztuej tylko?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Odpowiedzi:

  1. Wiesz co, z tego co mi siadomo to to jest jakiś związek chemiczny, który ma wzbudzać ogolne zainteresowanie twoja osoba w sensie takim, ze woje sugestie są częściej rozpatrywane na tak. Tyle jeśli chodzi o teorie, ja jednak kupowale te zwyke pheromax i nie wiem jak wygląda działanie tamtych, ze zwykłych to jestem zadowolony/

    Odpowiedz
  2. Jak dla mnie to te z oxytocyna to warto kupic na przykład wtedy jak prowadzisz jakiś biznes bo to działa nie tylko na koniety, ale ogolnie na wszystkich ludzi. Ja wlasnie stosuje do biznesu i pomaga bardzo. Jeśli chodzi o moich partnetów biznesowych to wiele moich decyzji spotyka się z ogolnym poparcie a i latwiej klienta do siebie przekonać, wiec warto wydac te pare złotych więcej. W zwykłym zyciu pewnie tez się może często przydac, także mysle ze warto doplacioc te pare zloty więcej.

    Odpowiedz
  3. No dokładnie tak jak wyżej ktoś napisał, jak wylejesz na siebie te feromony to wzbudzasz większe zaufanie u ludzi którzy ogolnie cie optaczaja, nie tylko u samych kobiet. Wiem to po sobie bo ja akurat pracuje jako przedstawiciel handlowy i rozmowy prowadzi mi się dużo lepiej z tymi feromonami. Co do podrywu to wlasnie nie jestem z nich zadowolony bo kiedyś probowalem, ale to raz wiec może miałem pecha po prostu i tyle.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz