feromony – prawda czy fałsz ?

Są tutaj może ludzie, którzy kupowali sobie jakieś feromony? Strasznie mnie ciekawi to czy to całe ich działanie to jest prawda czy jakiś fałsz bo wiele z tych opisów co można znaleźć na stronie to wygląda dosłownie jakby się tym zajął dobry marketingowecie. Możecie dać znać jak to wygląda?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Odpowiedzi:

  1. Hehe, trochę racji masz, ale ogolnie nigdy nie można się zabardzo kierować tymi wszystkim opisami co to się w reklamach stosuje. Ja ci powiem ze sam podchodziłem dość nieperwnie do tych feromonów, myślałem ze to głupota że ludzie kupuaj, ale taki ziomek mi polecił i teraz mi się łatwiej dupki wyrywa, czasem nawet impreza konczy się na czym więcej niż tańczeniu i całowaniu wiec jak dla mnie to nie jest sciema.

    Odpowiedz
  2. Ściema jak ściema, mnie się wydaje ze głowne działanie feromonów polega na takiej autosugestii, jak wiesz ze się tym oblałem to zyskujesz wieksza pewność siebie i pewnie wlasnie dlatego latwiej jest wyrwac jakąś laskę, ale może się mye. Sam stosuje i już nie wiem czy to podświadomość tak działa czy jednak coś jest w tych płynach, że przyciąga do mnie kobietki, ale same do mnie nie lecą, to musze podkreślić.

    Odpowiedz
  3. Nie no wedle tego co ja czytałem to kiedyś tam robili jakies badanie ze ludzie ogolnie wydzielają takie feromony naturalnie. Zazwyczaj jednak jest ich dość niewiele, a ci co mają takie pwoodzenie to wlasnie odstają od normy i stąd ak to wygląda. Ja uważam ze to nie jest sciema, ale trzeba kupować lepsze feromony iw s prawdzonych miejscach. Sam kupuje na feormony.pl, a znam ludzi co kupowali na jakichś bazarach i rynkach od Rumunów to mówili potem ze do niczego. Z tych co ja kupiłem to jestem zadowolony, moejs ie nazywają btb.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz