Orgasm Extra – czy warto kupić?

orgasm extra[kkstarratings]Orgasm Extra to kolejny produkt znanej w tej branży firmy Cobeco. Tabletki te powstawały w laboratoriach Holand Man BV pod okiem chemików, którzy stworzyli środek wzmacniający potencje, wydłużający stosunek oraz pozwala osiągnąć większą satysfakcje, jaką czerpiemy z seksu. Wśród składników preparatu znalazły się zarówno produkty odpowiadające za dotlenienie, lepsze ukrwienie, wyczulające nas na różne bodźce oraz potęgowanie naszego libido.

Sam produkt jest wykonany z siedemnastu składników, a każdy z nich ma przypisaną sobie funkcje. Dawkować go należy według ściśle określonych zasad, ze względu na silne oddziaływanie na organizm. Można go zażywać, jako suplement diety z zastrzeżeniem, że nie może być brany, jako substytut zróżnicowanej diety. Jedno opakowanie zabiera 60 kapsułek i starcza na miesiąc. Jest on przeznaczony do ciągłego stosowania. Produktu nie można łączyć z niektórymi lekami. Więcej o tym na stronie sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Orgasm Extra - opinie z forum:

  1. polecił mi go znajomy i muszę powiedzieć, że miał głowę. nie jest to moze swiatowej klasy specyfik, ale na moje problemy z potencją pomógł tzn pozwolił cieszyc sie seksem bez stresu o to, że przyrząd odmówi posłuszeństwa

    Odpowiedz

Dodaj komentarz