Pump Master – czy warto kupić?

pump master[kkstarratings]Pump Master jest urządzeniem, które pomaga w mechaniczny sposób powiększyć penisa. Produkt jest także rekomendowany przez większość lekarzy seksuologów, jako przyrząd do zapobiegania lub leczenia impotencji. Według zapewnień producentów w przyrząd jest w stanie zwiększyć członka do 5cm długości i 2-3 cm grubości. Po regularnych sesjach efekt ma pozostać na stałe.

Aby zapewnić maximum bezpieczeństwa produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów (podane za producentem). Mechaniczny pistolet oraz system szybkiego pompowania ma zapewnić szybkość pompowania, a dzięki wmontowanej miarce można sprawdzić o ile cm penis urósł. Aby nie przesadzić z pompowaniem, zamontowano specjalny miernik, który automatycznie wyłącza pompkę przy zbyt dużym ciśnieniu.

Samo użycie tego powiększacza jest zdaniem producenta banalnie proste. Produkt jest dostarczany w dopasowanej obudowie, wraz ze szczegółowymi instrukcjami jak używać pompki oraz gwarancją. Jest dostępnych kilka rodzajów pompek oraz ich wersji kolorystycznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pump Master - opinie z forum:

 1. ja nie wiem, dlaczego to urządzenie kojarzone jest ciągle z chińskimi podróbkami. pompka jak pompka, w odpowiednich rękach potrafi zdziałąć cuda i pomóc matce naturze w tym, co jej się do końca nie udało. Tak było przynajmniej w moim przypadku.

  Odpowiedz
 2. po dłuzszym stosowaniu ok 2 cm dłuższy penis, więc jak dla mnie ok, ale była to pierwsza styczność z tego typu wynalazkiem wiec może robiłem coś nie tak?

  Odpowiedz
 3. ja tos tosowałem no i na poczatku dziwne uczucie no i brak widocznych edfektów. Dopiero po jakim czasie zauwazyłem wzrost teraz mam o 3 cm wiekszego. takze panowie cierpliwosci.

  Odpowiedz
 4. Dobry produkt za dobrą cenę, zwiększ a objętnosć penisa bez żadnej chemii i dziwnych tabletek. Trzeba tylko uwarzac żeby nie przesadzic z pompowanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz