feromony – prawda czy fałsz ?

0

Są tutaj może ludzie, którzy kupowali sobie jakieś feromony? Strasznie mnie ciekawi to czy to całe ich działanie to jest prawda czy jakiś fałsz bo wiele z tych opisów co można znaleźć na stronie to wygląda dosłownie jakby się tym zajął dobry marketingowecie. Możecie dać znać jak to wygląda?

3 odpowiedzi

0

Hehe, trochę racji masz, ale ogolnie nigdy nie można się zabardzo kierować tymi wszystkim opisami co to się w reklamach stosuje. Ja ci powiem ze sam podchodziłem dość nieperwnie do tych feromonów, myślałem ze to głupota że ludzie kupuaj, ale taki ziomek mi polecił i teraz mi się łatwiej dupki wyrywa, czasem nawet impreza konczy się na czym więcej niż tańczeniu i całowaniu wiec jak dla mnie to nie jest sciema.

0

Ściema jak ściema, mnie się wydaje ze głowne działanie feromonów polega na takiej autosugestii, jak wiesz ze się tym oblałem to zyskujesz wieksza pewność siebie i pewnie wlasnie dlatego latwiej jest wyrwac jakąś laskę, ale może się mye. Sam stosuje i już nie wiem czy to podświadomość tak działa czy jednak coś jest w tych płynach, że przyciąga do mnie kobietki, ale same do mnie nie lecą, to musze podkreślić.

0

Nie no wedle tego co ja czytałem to kiedyś tam robili jakies badanie ze ludzie ogolnie wydzielają takie feromony naturalnie. Zazwyczaj jednak jest ich dość niewiele, a ci co mają takie pwoodzenie to wlasnie odstają od normy i stąd ak to wygląda. Ja uważam ze to nie jest sciema, ale trzeba kupować lepsze feromony iw s prawdzonych miejscach. Sam kupuje na feormony.pl, a znam ludzi co kupowali na jakichś bazarach i rynkach od Rumunów to mówili potem ze do niczego. Z tych co ja kupiłem to jestem zadowolony, moejs ie nazywają btb.