odpowiednik maxatina ???

Jest może jakiś odpowiednik tego maxatinu> Chodzi mi oczywiście o kase, ze może można kupic cos trochę tańszego co działa dokładnie tak samo?

Odpowiedzi:

  1. Nawet jeśli taki tanszy odpowiednik jest to pewnie albo nie działa w ogole albo działa baaaardzp marnie. Z tego co wiem to maxatin jest dzisiaj jednym z najlepszych tego typu suplementów, a cena świadczy po prostu o jakości tego produktu. Jak chcesz efektów i bezpiecznego środka to musisz liczyc się niestety z kosztami.

    Odpowiedz
  2. Ja zdecydowanie nie znam zadnego zamiennika i w ogole tańszego produktu od maxatinu, nie wiem nawet czy są takie. Mnie do tego namówiła żona bo się strasznie napaliła jak sobie o tym poczytała i mówi mi teraz, ze efekty są bardzo widoczne, wiec mysle ze warto wydac trochę kasy dla zadowolenia nie tylko siebie, ale także swojej kobiety.

    Odpowiedz
  3. Nigdy nie słyszałem o zadnych zamiennikach. Ja od razu kupiłem sobie maxatin także nawet nie szukałem czy jest coś tańszego, ale wydaje mi się, ze tutaj cena i tak jest w miare odpowiednia biorac pod uwagę to jak ten środek działa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz